Jeden dzień z życia sklepu 0

Startujemy z Energicznym Podejściem!

Początek dnia, to nie tylko kawa i poranna gimnastyka, ale także szykowanie sklepu na nadejście tłumów modnych poszukiwaczy okularowego skarbu. Nie jesteśmy pewni, czy to zasługa naszych magicznych okularów, czy po prostu fajnej atmosfery w zespole, ale każdy dzień zaczynamy z uśmiechem na twarzy i gotowi na modowe wyzwania!

czytaj całość »
CO JEST WYJĄTKOWEGO W ROOMOUTLET? 0

ROOM Outlet to miejsce, które wyróżnia się na tle konkurencji.
I już.
To nie tylko sklep z okularami. To magiczny świat okularowej fantazji! Jak bardzo nas ta fantazja ponosi? A poczytaj sobie!

czytaj całość »
DLACZEGO WARTO U NAS KUPOWAĆ - BEZ ŻARTÓW! 0

To pytanie brzmi jak żart, ale odpowiedź jest zupełnie poważna: Czasem do drugiej pary dajemy gift:) Właściwie to często. Ale nie o tym. Przynajmniej nie teraz. Przeczytaj jakie argumenty są dla nas szczególnie ważne. 

czytaj całość »
JEDYNY W POLSCE OUTLET Z OKULARAMI - CZY TO PRANK? 0
JEDYNY W POLSCE OUTLET Z OKULARAMI - CZY TO PRANK?

Dziś przechodzimy przez magiczne wrota RoomOutlet - jedynego w Polsce outletu z okularami marek Premium i LUX, i pytamy: czy to jest prawdziwe, czy może to tylko żart? To znaczy my wiemy, że istniejemy, ale nie wszyscy wiedzą...

Postanowiliśmy zacząć Blogową Autoreklamę, bo SEO nam kazało... :) A tak naprawdę po 8 latach nadal budzimy zdziwienie w oczach niektórych Klientów. Więc zaczynamy naszą drogę z Blogiem. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl