Płatności

Jak zapłacić za wymarzone okulary?

Jest kilka sposobów:

  • Jeśli chcesz odebrać okulary w stacjonarnym outlecie z okularami w Krakowie - możesz zapłacić kartą lub gotówką przy odbiorze.
  • Masz daleko do Krakowa, a wolisz płatności gotówką albo nie chcesz płacić zanim paczka trafi w twoje ręce? Wybierz opcję płatności za pobraniem.
  • Kup teraz, a zapłać później! Zamów okulary, przymierz, sprawdź czy pasują do Ciebie, a później zapłać za nie lub zwróć do nas. Aby skorzystać z opcji odroczenia płatności o max. 30 dni, w koszyku wybierz płatność Przelewy24, a następnie wybierz usługę PayPo. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. 

        Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak to działa: https://paypo.pl/home/jaktodziala

  • W mgnieniu oka zapłać BLIKIEM, szybkim przlewem on-line albo kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu Przelewy24, a informację, że zamówienie jest opłacone otrzymamy w ciągu kilku (no, może kilkunastu) chwil i od razu spakujemy Twoje okulary do wysyłki. Będziesz cieszyć się nimi jeszcze szybciej!

O bezpieczeństwo transakcji płatniczych dba operator płatności i kart płatniczych PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

  • Jeżeli jesteś tradycjonalistą, zrób tradycyjny przelew na nasze konto, a okulary pojawią się niebawem tam gdzie sobie życzysz. Okulary wyślemy po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie. Pamiętaj o uzupełnieniu danych:  

PEKAO SA., nr konta: 80 1950 0001 2006 9234 5387 0002

(po wpisaniu numeru konta w Twoim banku pojawi się informacja o oddziale prowadzącym rachunek: "Oddział prowadzący rachunek: PEKAO Dawna Centrala dla 195". Jest to poprawna informacja i rachunek jest aktywny. Po prostu jest to oznaczenie dla kont bankowych, które wcześniej prowadzone były w IdeaBank, a których obsługę przejął bank PEKAO w ramach restrukturyzacji IdeaBanku). 

Room Sp. z o.o.
ul. Brzozowa 15
31-050 Kraków

Tytułem “Zamówienie nr ...”

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl