Płatności

Jak zapłacić za wymarzone okulary?

Jest kilka sposobów:

  • Jeśli chcesz odebrać okulary w stacjonarnym outlecie z okularami w Krakowie - możesz zapłacić kartą lub gotówką przy odbiorze.
  • Masz daleko do Krakowa, a wolisz płatności gotówką albo nie chcesz płacić zanim paczka trafi w twoje ręce? Wybierz opcję płatności za pobraniem.
  • Kup teraz, a zapłać do 30 dni później! Zamów okulary, przymierz, sprawdź czy pasują do Ciebie, a później zapłać za nie lub zwróć do nas. 
    • Aby skorzystać z opcji odroczenia płatności o max. 30 dni, w koszyku wybierz usługę PayPo. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. W przypadku pierwszych zakupów z PayPo limit zakupowy, jaki możesz otrzymać mieści się w przedziale od 300 do 800 złotych. Jeśli to Twoje kolejne zakupy z PayPo aktualnie dostępny dla Ciebie limit zakupowy sprawdzisz po zalogowaniu na swoje konto na Paypo.pl (maksymalny możliwy limit na jedną transakcję wynosi do 2000 zł). 

        Tutaj dowiesz się więcej o tym, jak to działa: https://paypo.pl/home/jaktodziala

  • W mgnieniu oka zapłać BLIKIEM, szybkim przelewem on-line albo kartą płatniczą za pośrednictwem operatora Autopay S.A. , a informację, że zamówienie jest opłacone otrzymamy w ciągu kilku (no, może kilkunastu) chwil i od razu spakujemy Twoje okulary do wysyłki. Będziesz cieszyć się nimi jeszcze szybciej!

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności szybkimi przelewami i kartami jest Autopay S.A. z siedzibą w Sopocie przy ulicy Powstańców Warszawy 6, kod 81-718. Spółka została zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ VIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr 0000320590, NIP 585-13-51-185, REGON 191781561. 

Dostępne rodzaje kart płatnicznych, którymi można realizować płatność: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.

  • Jeżeli jesteś tradycjonalistą, zrób tradycyjny przelew na nasze konto, a okulary pojawią się niebawem tam gdzie sobie życzysz. Okulary wyślemy po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie. Pamiętaj o uzupełnieniu danych:  

mBank, 93 1140 2004 0000 3702 8468 0057

Room Sp. z o.o., ul. Brzozowa 15, 31-050 Kraków

Tytułem “Zamówienie nr ...”

Przyjmujemy również płatności PayPal, jednak domyślnie są one przypisane dla wysyłek poza granice Polski. Jeśli Twoje zamówienie dotyczy zamówienia z doręczeniem na terenie Polski, a PayPal to jedyny możliwy dla Ciebie sposób zapłaty - daj znać! Sprawdzimy, czy możemy zrobić dla Ciebie wyjątek i czasowo udostępnić tą opcję. 

International purchase? We accept payment by PayPal!
PayPal Logo

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl