Dostawa

KOSZTY DOSTAWY:

wysyłka na terenie Polski jest całkiem darmowa, czyli kosztuje Cię 0 zł niezależnie w jaki sposób chcesz opłacić swoje zamówienie i który z oferowanych przez nas sposobów dostawy wybierasz. 

Jeśli chciałbyś, żebyśmy dostarczyli Twoje zamówienie za granicę – napisz do nas na adres: biuro@roomoutlet.pl zanim dokonasz zakupu. Ustalimy jakie będą koszty wysyłki. 

SPOSOBY DOSTAWY:

Masz do wyboru trzy formy dostawy: odbiór osobisty, przesyłkę kurierską i wysyłkę do Paczkomatu® InPost. Nie ma na tej liście Twojego ulubionego sposobu dostawy? Napisz do nas a sprawdzimy co da się zrobić!

Okulary możesz odebrać osobiście w jednym ze stacjonarnych salonów Room Outlet: w Warszawie przy ul. Chmielnej 30 i w Krakowie przy ul. Brzozowej 15 na Kazimierzu. Podczas składania zamówienia będziesz mógł wybrać wybrany punkt odbioru z listy. Potwierdzimy e-mailem, gdy okulary będą gotowe do odbioru. 

Jeśli nie masz możliwości czekać na kuriera, możesz wybrać dostawę do Paczkomatu® InPost i odebrać paczkę w dogodnym dla Ciebie momencie. Wybierając tę opcję upewnij się, że podajesz poprawny numer telefonu komórkowego. Na ten numer zostanie do Ciebie wysłany kod, który będzie potrzebny do odebrania paczki ze skrytki. 

Twoje okulary dostarczymy do Ciebie za pośrednictwem kuriera DPD. Przesyłkę nadamy bezpośrednio po zaksięgowaniu Twojej wpłaty. Jeśli wybrałeś płatność za pobraniem, to jeśli złożyłeś zamówienie przed 14:30 - paczka będzie nadana do Ciebie tego samego dnia. Wysyłki realizujemy tylko w dni robocze.