Dostawa

KOSZTY DOSTAWY:

poniższe koszty dostawy dotyczą dostawy na terenie Polski

Jeśli chciałbyś, żebyśmy dostarczyli Twoje zamówienie za granicę – napisz do nas na adres: biuro@roomoutlet.pl zanim dokonasz zakupu. Ustalimy jakie będą koszty wysyłki. 

SPOSOBY DOSTAWY:

Masz do wyboru trzy formy dostawy: odbiór osobisty, przesyłkę kurierską i wysyłkę do Paczkomatu® InPost. Nie ma na tej liście Twojego ulubionego sposobu dostawy? Napisz do nas a sprawdzimy co da się zrobić!

Okulary możesz odebrać osobiście w jednym ze stacjonarnych salonów Room Outlet: w Warszawie przy ul. Chmielnej 30 i w Krakowie przy ul. Brzozowej 15 na Kazimierzu. Podczas składania zamówienia będziesz mógł wybrać wybrany punkt odbioru z listy. Potwierdzimy e-mailem, gdy okulary będą gotowe do odbioru. 

Jeśli nie masz możliwości czekać na kuriera, możesz wybrać dostawę do Paczkomatu® InPost i odebrać paczkę w dogodnym dla Ciebie momencie. Wybierając tę opcję upewnij się, że podajesz poprawny numer telefonu komórkowego i adres e-mail. Na ten numer zostanie do Ciebie wysłany kod, który będzie potrzebny do odebrania paczki ze skrytki.

Przesyłka opłacona przelewem lub przez Przelewy24: 

- zamówienie o wartości od 200 zł - wysyłka darmowa 

- zamówienie o wartości poniżej 200 zł - koszt wysyłki: 12 zł 

Przesyłka z płatnością za pobraniem: 

- zamówienie o wartości od 200 zł - koszt wysyłki: 10 zł

- zamówienie o wartości poniżej 200 zł - koszt wysyłki: 22 zł

Przesyłka kurierska

Twoje okulary dostarczymy do Ciebie za pośrednictwem kuriera DPD. Przesyłkę nadamy bezpośrednio po zaksięgowaniu Twojej wpłaty lub przyjęciu zamówienia za pobraniem. Wysyłki realizujemy tylko w dni robocze. 

Przesyłka opłacona przelewem lub przez Przelewy24:

- zamówienie o wartości od 200 zł - wysyłka darmowa

- zamówienie o wartości poniżej 200 zł - koszt wysyłki: 15 zł

Przesyłka z płatnością za pobraniem:

- zamówienie o wartości od 200 zł - koszt wysyłki: 10 zł

- zamówienie o wartości poniżej 200 zł - koszt wysyłki: 25 zł