DLACZEGO WARTO U NAS KUPOWAĆ - BEZ ŻARTÓW! 0

To pytanie brzmi jak żart, ale odpowiedź jest zupełnie poważna: Czasem do drugiej pary dajemy gift:) Właściwie to często. Ale nie o tym. Przynajmniej nie teraz.

Najlepsze ceny w Polsce

Nie musisz się z nami kłócić o cenę - jesteśmy znani (choć nie aż tak jakbyśmy chcieli) z naszych konkurencyjnych cen. Oszczędzisz więcej, niż planujesz. Oczywiście możesz się kłócić. Wtedy wystawiamy Kingę. Nie masz szans:) Poza tym zawsze sprawdzacie nas w necie. Nie zaklejamy numerków, żebyście nie mogli tego zrobić – wręcz przeciwnie – sprawdzajcie! – a przy okazji wystawcie nam opinie w Gogelu.

Jakość, jakość i jeszcze raz jakość

Mimo niskich cen, nie obcinamy jakości! Nasze produkty pochodzą od najlepszych producentów, Marek i Projektantów, więc możesz śmiało mówić "tak" dla jakości i oszczędności i mody jednocześnie. Stoją za nami Wielkie Marki. Przez Naprawdę Wielkie „M”. To całkiem przyjemne nie musieć tłumaczyć co się sprzedaje i na pytanie „co macie” odpowiedzieć: "Wszystko co najlepsze".

Radość w naszych serduszkach:)

Jest nam niezmiernie miło jak u nas kupujecie i jesteśmy wdzięczni, że nas wybieracie. Tak serio (tym razem) Corona i Kryzys mocno nam dowaliły i dopiero wstajemy z kolan, dlatego tym bardziej walczymy o Waszą Miłość jak szaleni. Nie bardzo wiemy co mamy robić, bo jednocześnie (nieskromnie) wiemy, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy, ale jednocześnie za mali, żeby się przebić wśród Wielkich w branży. Nasz budżet reklamowy niestety nie pozwala nam na mega kampanie reklamowe i pokazówki na Times Square, ale z nami to właśnie jest ta radość w małych rzeczach, spokoju i indywidualności (cieszymy się czym możemy😉). Ale serio, kiedy wybierasz się do naszego sklepu, dostajesz coś więcej niż tylko okulary. Otrzymujesz kawałek naszych serc i zaangażowania. To nie jest tylko sprzedaż, to jest nasza totalna odklejka. To jest jak znalezienie skarbu na dnie morza, tylko że morze to pełne przecudownych oprawek, a skarb to Twoje idealne okulary (to pod SEO – sami nie tworzymy aż takich cudnych zdań)..:)


U nas naprawdę nie jesteś tylko numerem w systemie! Razem z Tobą szukamy idealnych okularów, które podkreślą Twój styl i wyjątkowość, zapamiętujemy Cię (choć fakt, że pamiętamy czyjąś twarz i nasze rozmowy nawet po dwóch latach potrafi niektórych nieźle przerazić) i w większości Ty – nas. Kiedy u nas kupujesz – dajesz szanse marzeniom, że dzięki ciężkiej pracy, pasji, zaangażowaniu, skupieniu (i odrobinie Prosecco) jesteśmy w stanie osiągnąć szczyt.. Wyszło troszkę rzewnie, ale faktycznie jesteśmy inni, bardziej kochani i kochający <3 Lubimy jak do nas przychodzicie, chociażby na kawę. A Halinka bardzo lubi spontaniczne głaski od odwiedzających, choć ostatnio coraz częściej przyjmuje je przez sen... Cóż, PESEL nie omija nawet jej. 

Klasa, nie masa

Nasze okulary to wyjątkowe modele, których nie znajdziesz w masowym handlu. To kawałek sztuki, który możesz nosić na nosie. Dobieramy każdą Sztukę (przez duże „S”) osobiście u naszych Dostawców, oglądamy ją pod lupą i często zakochujemy się w niej zanim Ty ją zobaczysz. Modele, które są u nas, na rynku zwykle nie są już dostępne. Mamy nawet takich Klientów, którzy „od zawsze nosili ten sam model i MUSZĄ mieć taki sam” – wtedy tylko my zostajemy. Jak trwoga to do... Room Outlet ;-) Ale, żeby nie było! Staramy się być na Topie Modowym. Orientujemy się co się dzieje w świecie, przecież oglądamy TapModel!


Moglibyśmy długo pisać o naszej fajności (tu pasowałoby inne słowo, ale Miodek powiedział, że go nie lubi, bo jest wstrętne fonetycznie, więc go nie używamy), ale na dziś już starczy. Ale puentując:
Jeżeli szukasz nie tylko okularów, ale także fajnej atmosfery, uśmiechu i ludzi z sercem na dłoni, to jesteśmy dla Ciebie. Dołącz do naszej małej, ale pełnej pasji społeczności i razem z nami zobacz Świat wyraźniej.


🌟😎 #RazemZSercem #WartoZNami

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl