Ross & Brown to włoska marka z siedzibą w Mediolanie, choć idea narodziła się w dynamicznym środowisku Szanghaju. Tworząc markę, inspiracją było podróżowanie i prawdziwe odkrywanie nowych miejsc na mapie globu. Twórcy marki pragnęli stworzyć okulary przeciwsłoneczne, które nie tylko chronią oczy, lecz także przenoszą każdego kto je nosi w podróż przez fascynujące zakątki świata.

Okulary Ross&Brown są wytworem pasji do podróży i szacunku dla różnorodności kultur. Wykorzystują jedynie materiały najwyższej jakości, takie jak acetat i tytan, by uchwycić klasyczne kształty w nowoczesnym wydaniu. Każde miasto, każde miejsce, każda z ich historii i ludzi stanowi dla projektantów Ross and Brown nieustające źródło inspiracji. Dlatego też każdy model nosi nazwę miejsca, które zainspirowało ich designerów.

Włoskie okulary niezależnej marki Ross & Brown to nie tylko akcesorium, to sposób na poznanie świata głębiej, na poczucie pulsującego życia różnych miejsc. Dla podróżników, dla tych, którzy nie boją się odkrywać, dla tych, którzy chcą przeżyć więcej niż tylko zwykłe widoki. To marka dla tych, którzy szukają prawdziwych doświadczeń i chcą z nimi łączyć się na każdym kroku. Gdziekolwiek będziesz je nosił - masz szansę przenieść się w czasie i przestrzeni. 

Ross & Brown tworzą okulary dopiero od 2017 roku i w Polsce nadal jest to marka niszowa, więc ryzyko, że Twój przyjaciel będzie miał takie same okulary jak Ty jest niewielkie. 

Pytasz skąd się wzięły u nas? Wśród Wielkich Marek rozpoznawalnych na całym świecie? Cóż, urzekła nas ich historia! I mamy wiele wspólnego - też lubimy przenosić się w czasoprzestrzeni!

Ross&Brown

  • promocja
  • nowość
  • promocja
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl