Owalne okulary jajeczka Bulgari BV 6119 278/8G 54/18 140 3N

Owalne okulary jajeczka Kraków Bulgari BV 6119 278-8G.jpg
  • promocja
  • nowość
Dostępność: dostępne
Wysyłka w: wtorek 22.04.
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 825,00 zł

Cena katalogowa: 1 350,00 zł

825.00
Najniższa cena od wprowadzenia towaru: 1 350,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Marka: Bulgari
Kod produktu: 0BV6119 54 278/8G

Opis

Metalowe owalne okulary Bulgari BV6119 to wyjątkowy model, który łączy subtelną elegancję z wyrafinowanym stylem. Najmodniejsze w tym sezonie okulary jajeczka, podane jak na markę Bulgari przystało, w biżuteryjnym stylu.  Z charakterystycznymi detalami w postaci złotych pasków w górnej części soczewek i z oprawką trzymającą szkła tylko od dołu, stanowią doskonały wybór dla osób poszukujących ekskluzywnych dodatków w trendzie na rok 2025, ale które jednocześnie podkreślają indywidualność.

  • szerokość soczewek: 54 mm (czyli jest większa niż mają zwykle metalowe owalne okulary przeciwsłoneczne) 
  • odczuwalna szerokość: standardowa damska 

W zestawie elegnackie etui, z zewnątrz pokryte połyskującą satynową tkaniną, a wewnątrz miękko flokowane - by Twoje nowe okulary były chronione nawet w wypełnionej po brzegi walizce. 

 

Ważne cechy tego modelu okularów

rodzaj barwienia szkieł gradalnie barwione - cieniowane
z lustrzanymi szkłami nie
z polaryzacją tak
Kolor dominujący czarny

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Jedna przymiarka znaczy więcej niż tysiąc słów! Wybierz płatność odroczoną do 30 dni i sprawdź okulary zanim zapłacisz.
Kupujesz teraz i jako metodę płatności wybierasz "PayPo", odbierasz paczkę i przymierzasz okulary, a płacisz dopiero później - tylko wtedy, jeśli zdecydujesz się je zatrzymać!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl