Białe oprawki Prada Ornate z kryształkami VPR 10Q 54/19 7S3-1O1 135

Dostępność: sprzedane
Cena: 1 500,00 zł

Cena katalogowa:

1500.00
Nasza najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Marka: -
Kod produktu: 0PR 10QV 54 7S31O1

Opis

Zjawiskowe oprawki Prada Ornate z kolekcji specjalnej w owalnym, motylim kształcie z grubszymi krawędziami oprawki wokół szkieł w kolorze mlecznej bieli, o lekko żółtym odcieniu (katalogowo oprawki są w kolorze ivory, ale w rzeczywistości bliżej im do bieli niż do kości słoniowej).

Ozdobny barokowy zausznik z zawijasem charakterystyczny dla linii Minimal Baroque, zdobiony rozetą z kryształków, osadzonych w srebrnych okuciach. 

  • Szerokość soczewek: 54
  • Szerokość mostka: 19
  • Długość zauszników: 135
  • Odczuwalny rozmiar: standardowy damski

 

Jedna przymiarka znaczy więcej niż tysiąc słów! Wybierz płatność odroczoną do 30 dni i sprawdź okulary zanim zapłacisz.
Kupujesz teraz i jako metodę płatności wybierasz "PayPo", odbierasz paczkę i przymierzasz okulary, a płacisz dopiero później - tylko wtedy, jeśli zdecydujesz się je zatrzymać!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl