Okulary Emporio Armani EA 4072 5592/8G 52/19 140 3N

Czerwone okulary Emporio Armani EA 4072 5592-8G.png
  • promocja
Dostępność: dostępne
Wysyłka w: poniedziałek 12.06.
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 410,00 zł

Cena regularna: 490,00 zł

410.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 410,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Marka: Emporio Armani
Kod produktu: 0EA4072 52 55928G

Opis

Okulary Emporio Armani, przypominające kształtem kultowy model marki Ray-Ban - Clubmaster.

Góra oprawy i zauszniki wykonane są z lekkiego nylonu w czerwonym kolorze i mają matowe wykończenie. Od dołu soczewki są w metalowej oprawie. Zarówno dół oprawy jak i mostek też są matowe i mają kolor oksydowanego srebra. Okulary wyposażono w regulowane nanośniki, więc można je dobrze dopasować na nosie. Okulary mają cieniowane, szare soczewki.

Odczuwalna szerokość: standardowa

Ważne! Nie mamy obecnie etui tej Marki. Może jak kupisz to już będzie, ale chwilowo wysyłamy okulary w woreczku do przechowywania, które jednocześnie służy jako ściereczka lub w etui innej Marki. No w końcu Outlet:)

Ważne cechy tego modelu okularów

rodzaj barwienia szkieł jednolicie barwione
z lustrzanymi szkłami nie
z polaryzacją nie
Kolor dominujący odcienie czerwieni

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Jedna przymiarka znaczy więcej niż tysiąc słów! Wybierz płatność odroczoną do 30 dni i sprawdź okulary zanim zapłacisz.
Kupujesz teraz i jako metodę płatności wybierasz "PayPo", odbierasz paczkę i przymierzasz okulary, a płacisz dopiero później - tylko wtedy, jeśli zdecydujesz się je zatrzymać!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl