Okulary Bulgari BV 8181-B 5419/8G 56/17 140 3N

Marka: Bulgari
799.00 1598.00

Damskie okulary Bulgari to klasa sama w sobie! Bulgari, jak na markę biżuteryjną przystało, w tych okularach wykorzystuje rzemiosło jubilerskie. To luksusowe okulary, wyjątkowo bogato zdobione - jednak tylko na zausznikach. Zwróć uwagę na ręcznie osadzane kamienie i kolorową masę, które układają się we flagowy motyw Serpenti - wężowej skóry. 

Okulary mają duże, prawie kwadratowe soczewki, o łagodnie opływowych krawędziach. Zausznik osadzony jest centralnie, jak w okularach w stylu vintage. Dzięki temu góra okularów będzie wyżej zachodziła na brwi, u większości osób zakrywając je, a twarz będzie optycznie skrócona. Takie duże okulary szczególnie efektownie wyglądają na wysokich osobach - wysokie szkła harmonizują wtedy z całą sylwetką. 

Jeśli lubisz oryginalne połączenia kolorystyczne to na pewno zwróciłaś uwagę w tych okularach na połączenie intensywnie różowego koloru (fuksja?) i pastelowego niebieskiego. 

Poza oczywistą ochroną przed promieniami UV i rażącym słońcem te okulary będą radosnym, biżuteryjnym elementem Twojej stylizacji.

Okulary są nowe i nie mają wad. 

Jeśli ten model nie spełnia wszystkich Twoich kryteriów, ale zastanawiasz się gdzie kupisz okulary przeciwsłoneczne marki Bulgari w dobrej cenie - odwiedź nasz stacjonarny outlet okularów w Warszawie albo w Krakowie (kliknij TU, żeby sprawdzić adres).

Udostępnij

Nie dziękuję