Okulary Tiffany & Co. TF 2130 8055 52/16 140

Marka: Tiffany & Co.
713.00 1150.00

Damskie oprawki Tiffany&Co - marki, która na całym świecie stała się symbolem luksusu. Ten model pochodzi z kolekcji stworzonej w ramach specjalnego projektu Tiffany Enchant. 

To oprawki o wyraźnie trapezowatym kształcie, z nieco wyższymi soczewkami. Wykonane są z przyjaznego dla skóry acetatu bawełny w jednolitym, czarnym kolorze. Front oprawki od wewnętrznej strony jest w kolorze Tiffany Blue. W odróżnieniu od innych wersji kolorystycznych tego modelu tutaj zauszniki nie są przezroczyste - zdobi je ażurowy element z delikatnym ornamentem, co przypomina beststellerową, bardzo kobiecą kolekcję Dolce&Gabbana Lace. Logotyp jest w formie złotego napisu Tiffany & Co.

Tą oprawkę wyróżnia to, że jak na oprawę z acetatu jest wyjątkowo lekka. Nie chodzi tu tylko o wagę. Zwróć uwagę jak filigranowe są linie oprawki. Nawet zauszniki są wyjątkowo płaskie. Jeśli masz wrażliwe płatki uszu i zwykle nosząc okulary "czujesz je za uszami", a nie chcesz rezygnować z opraw z tworzywa - tak delikatna oprawka może rozwiązać Twój problem. 

Warto przymierzyć te oprawki! 

Szerokość soczewki: 52 (to ten mniejszy z dwóch występujących dla tego modelu)

Szerokość mostka: 16 

Długość zausznika: 140

Oprawki są nowe i nie mają wad.  

Udostępnij

Nie dziękuję