Okulary Oakley Flak 2.0 XL OO 9188-7059

Marka: Oakley
367.20 680.00

Okulary przeciwsłoneczne Oakley Flak™ 2.0 XL z soczewkami Prizm™ Golf w czarnej oprawie wykonanej z lekkiego i wytrzymałego materiału O-Matter™. 

Zauszniki wykończone są zielonymi skarpetkami z hydrofilnej gumy Unobtainium - im bardziej się spocisz, tym lepiej będą przylegały do głowy, utrzymując okulary na swoim miejscu nawet przy wysokich temperaturach i dużej aktywności. 

Te soczewki powstały jako odpowiedź marki Oakley na potrzeby golfistów, którzy narzekali, że standardowe okulary z polaryzacją są zbyt ciemne do gry, zaburzają poczucie głębi i zdolność odbioru zielonych kolorów i wizualnego odczytywania nierówności terenu. Soczewki Prizm Golf przepuszcza około 30% światła, więc stopień przyciemnienia można porównać do kategorii 2 w okularach przeciwsłonecznych innych marek.  Ich cechą szczególną jest wyostrzanie kontrastów i odcieni zielonego, co ułatwia dostrzeżenie obiektów na trawie i nierówności zielonych terenów.  

Mimo umiarkowanego stopnia przyciemnienia okulary zapewniają pełną ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC, a także blokują światło niebieskie. 

Udostępnij

Nie dziękuję