Okulary Giorgio Armani AR 6025 3090/73 65/14 125 3N

595.00 850.00

SPRZEDANE

Męskie okulary Giorgio Armani z linii Timeless Elegance - wydaje się, że nazwa kolekcji mówi wiele o tych okularach. Ponadczasowa elegancja, choć naszym zdaniem jednak w bardziej swobodnym stylu. 

Te pilotki o wyraźnie zakrzywionym froncie mają metalową oprawę w kolorze oksydowanego srebra (gunmetal). Zauszniki wykończono przyjemną w dotyku, ciemnozieloną gumą.

Soczewki są jednolicie barwione, w brązowym kolorze o chłodnym, zielonkawym odcieniu - rozjaśniają obraz w bardziej pochmurne dni i podczas prowadzenia samochodu. Jednocześnie te szkła mają trzeci stopień przyciemnienia - dobrze chronią przed oślepiającym słońcem nawet w bardziej słoneczne dni. 

Okulary mają regulowane nanośniki, dzięki czemu można je lepiej dopasować na nosie. Dzięki zakrzywionym soczewkom oczy lepiej chronione są przed wpadającymi z boku promieniami słońca. 
Soczewki są wyraźnie niższe i bardziej opływowe niż w klasycznych pilotkach, więc jest mniejsze prawdopodobieństwo, że będą się opierały na policzkach.  

Oprawki są nowe i nie mają wad. 

Jeśli ten model nie spełnia wszystkich Twoich oczekiwań, ale zastanawiasz się gdzie kupisz okulary przeciwsłoneczne marki Giorgio Armani w dobrej cenie - odwiedź nasze salony w Warszawie albo w Krakowie (kliknij TU, żeby sprawdzić adres). 

Udostępnij

Nie dziękuję