Okulary Dolce&Gabbana DG 6101 501/6G 53/21 145 3N

392.00 560.00

SPRZEDANE

Okrągłe, męskie okulary Dolce&Gabbana - to jeden z tych modeli, które ona może śmiało od Ciebie pożyczać. 

Charakteryzują się płaską górą i podwójnym mostkiem, choć tak naprawdę będą opierały się na bocznych krawędziach nosa. Front wykonany jest z tworzywa w czarnym kolorze o błyszczącym wykończeniu. 

To okulary bez rzucającego się w oczy znakowania logotypami - logo w formie napisu tłoczony jest na płaskich, metalowych zausznikach. 

Soczewki w tych okularach mają trzeci stopień przyciemnienia, dobry na słoneczne dni. Jeśli masz wrażliwe oczy to możesz zauważyć, że lustrzana powłoka dodatkowo odbija część promieni słońca i Twoje oczy będą bardziej wypoczęte. 

Zwróć uwagę na wykończenie końcówek zauszników - szerokie, płaskie, z czarną obwódką. To coś, czego nie będziesz widzieć patrząc na siebie w lustro, ale nie umknie uwadze osób patrzących na Ciebie z boku. Będzie to widoczne szczególnie jeśli zwykle Twoja fryzura to włosy krótsze po bokach. Tym sposobem masz okulary, które od przodu wyglądają bardzo klasycznie i spokojnie, a jednocześnie pokazują, że lubisz dbałość o detale i oryginalne wykończenie. 

Okulary są nowe i nie mają wad.

Udostępnij

Nie dziękuję