Okulary Bulgari BV 8170 5415/8H 57/17 135 2N

Marka: Bulgari
638.00 1100.00

Damskie okulary Bulgari z kolekcji Dolcevita, nawiązujące do włoskiego złotego wieku - lat 50-60, kiedy to wokół marki Bulgari skupiały się gwiazdy kina takie jak Elisabeth Taylor i Audrey Hepburn.

Okulary wykonane są z przyjaznego dla skóry acetatu bawełny, który umożliwia tworzenie takich efektów kolorystycznych jak widać na froncie okularów. 
Okulary mają bardzo klasyczny kształt, który łączy w sobie okulary prostokątne, kocie i zaokrąglone. Wyraźny akcent w górnych kącikach oprawki nadaje twarzy lekkości. Dodatkowo jest to podkreślone przez biżuteryjny akcent - pierścień, który częściowo osadzony jest we froncie oprawki, a częściowo w zauszniku. Dopiero po założeniu okularów obie części składają się w całość. Optymalna wysokość szkieł sprawia, że mimo, że są to duże okulary powinny pasować także na kobiety o pełniejszych policzkach, a jednocześnie nie będą poszerzały twarzy tak jak to bywa przy prostokątnych okularach. 

Okulary mają gradalnie barwione, fioletowe soczewki o drugim stopniu przyciemnienia - zapewniają ochronę przed promieniami UV, ale lepiej sprawdzą się w umiarkowanie słoneczne dni albo wiosną i jesienią. 

Okulary są nowe i nie mają wad. 

Udostępnij

Nie dziękuję