Okulary Arnette Witchdoctor AN 4177-2159/87 59/19 3N

Marka: Arnette
183.60 340.00

Męskie okulary Arnette Witchdoctor 

Jeśli szukasz większych okularów, które sprawdzą się jako okulary na narty (a w zasadzie na przerwy w jeździe), a jednocześnie chcesz mieć okulary, które będą pasowały do codziennych miejskich stylizacji w lecie - polecamy przymierzyć ten model. Okulary wyróżniają się dość wysokimi, dużymi soczewkami -jeśli zwykle okulary przeciwsłoneczne odstają Ci od policzków to może być rozwiązanie, żeby uzyskać bardziej harmonijny wygląd twarzy a okulary nie wyglądały jak nałożona maska.   

Okulary mają jednolicie czarną oprawkę o błyszczącym wykończeniu. Mimo tego, że okulary są duże - nie wyglądają ciężko, a to dzięki temu, że oprawka od spodu jest przezroczysta (widać to też na łączeniu zauszników z frontem okularów).

Okulary mają ciemnoszare soczewki o trzecim stopniu przyciemnienia -będą chroniły przed oślepieniem w bardziej słoneczne dni. 

Ten model posiada system wymiennych zauszników, jednak okulary trafiły do nas bez dedykowanej dla tej wersji kolorystycznej drugiej pary zauszników. Druga para, którą dołączamy jest w kolorze czarnym i ma matowe wykończenie. 

Okulary są nowe. 

Udostępnij

Nie dziękuję