Maseczka w lamy i kaktusy na szarym tle - No drama lama!

7.00

Maseczka z szerokimi troczkami z tkaniny.

Przód: lamy i kaktusy na szarym tle

Tył: jednolity musztardowy żółty

Troczki: takie jak tył - musztardowe

100% bawełna + drucik do regulacji dopasowania przy nosie, Troczki lekko elastyczne, miękkie.

Dodatkowa funkcja, gdy już będzie "po wszystkim": maseczka ma z tyłu kieszonkę - otwór, przez który aktualnie można włożyć dodatkowy filtr. Tobie niech posłuży za co innego - schowaj do kieszonki wszelkie smuty, mniejsze i większe dramaty, a potem popatrz na lamę. Ona to przetrawi, a Ty... no cóż, może nie poczujesz się lepiej od razu, ale przynajmniej popatrzysz sobie na lamę. Podobno to uspokaja. Jeśli nie pomoże nic a nic - może czas będzie pomyśleć o zmianie okularów? ;-)

A póki co: maseczkę pierz często w wysokich temperaturach i prasuj (sprawdź przed wyjściem czy wyłączyłeś żelazko ;-)).

Ta maseczka to taka "szmaciana tarcza" - nie chcemy dyskutować w jakim stopniu chroni, przed czym i kogo.  "Tarcza", bo wiadomo już, że jeśli możemy na kogoś teraz liczyć to tylko na siebie i naszych wiernych klientów. "Szmaciana" - bo jest tkaninową namiastką czegoś. 

Kupując tą maseczkę tak naprawdę kupujesz cegiełkę, która pomoże nam utrzymać możliwość spotkania się jeszcze kiedyś w stacjonarnym sklepie.

Maseczka szyta własnoręcznie przez nas (nie jest ze szwalni znanej projektantki, ale jest prosto od serca), według wzoru polecanego jako funkcjonalny w grupie "Maseczki dla krakowskich medyków". Dlaczego jest z troczkami a nie na gumki? Gumki gorzej znosiły testy wysokich temperatur. Jako, że to domowa produkcja - każdy egzemplarz jest wyjątkowy i ma swoje cechy szczególne ;-)

Udostępnij

Nie dziękuję