Gogle Oakley Canopy OO 7047-46 Aksel Lund Svindal Signature Digi Camo

Marka: Oakley
350.55 855.00

Gogle Oakley Canopy™ w srebrnej ramie z szybą Prizm Snow Sapphire Iridium do sportów zimowych. Ten model pochodzi z edycji, którą sygnował Aksel Lund Svindal. Całość uzupełnia pasek z motywem Digi Camo, czyli digital camouflage - szare geometryczne, "rozpikselowane" moro. 

Przepuszczalność światła przez tą szybę wynosi 20%, więc to gogle do jazdy w warunkach dość dobrego, choć zmiennego nasłonecznienia - od słońca po zachmurzenie bez opadów śniegu.

Samą szybę cechuje wysoka wytrzymałość na uderzenia. Materiał Plutonite, z którego jest wykonana zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB, a nawet UVC, więc dodatkowo będzie chroniła oczy podczas jazdy wysoko w górach. 

Żeby zminimalizować parowanie podczas ekstremalnego wysiłku w modelu Airbrake zastosowano technologię F3 anti-fog, czyli podwójną soczewkę z przestrzenią termiczną pomiędzy nimi. 

Szyba w tym modelu jest wymienna. Tutaj sprzedajemy kompletne gogle z szybą Prizm Snow Sapphire Iridium. Nie mamy w ofercie samych zamiennych szyb. Możesz je dokupić w regularnych salonach optycznych oferujących gogle Oakley. 

Do gogli dołączamy miękki woreczek Oakley z białej mikrofibry. 

Udostępnij

Nie dziękuję