Gogle Oakley Airbrake OO 7037-52 Dark Brush Black

Marka: Oakley
350.00 700.00

Gogle Oakley Airbrake™ w kolorze Dark Brush Black z szybą Prizm Snow Torch Iridium do sportów zimowych

Ramka gogli jest wykonana z lekkiego i wytrzymałego materiału O Matter. Od wewnętrznej strony pokryta jest trzema warstwami gąbki i miękkiego polaru. To nie tylko wchłania wilgoć, lecz zapewnia dobre przyleganie gogli do twarzy i jednoczesne zminimalizowanie ucisku na twarz. 

Samą szybę cechuje wysoka wytrzymałość na uderzenia. Materiał Plutonite, z którego jest wykonana zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA, UVB, a nawet UVC, więc dodatkowo będzie chroniła oczy podczas jazdy wysoko w górach. 

Przepuszczalność światła przez tą szybę wynosi 20%, więc to gogle do jazdy w słonecznych warunkach i przy zachmurzeniu, ale bez opadów śniegu.  

Żeby zminimalizować parowanie podczas ekstremalnego wysiłku w modelu Airbrake zastosowano technologię F3 anti-fog, czyli podwójną soczewkę z przestrzenią termiczną pomiędzy nimi. 

Ten model gogli został zaprojektowany na przeciętnie szeroką i szeroką twarz. Można ich używać z kaskiem lub bez kasku. 

Szyba w tym modelu jest wymienna. Tutaj sprzedajemy kompletne gogle z szybą Prizm Torch Iridium. Nie mamy w ofercie samych zamiennych szyb. Możesz je dokupić w regularnych salonach optycznych oferujących gogle Oakley. 

Do gogli dołączamy miękki woreczek Oakley z białej mikrofibry. 

Udostępnij

Nie dziękuję