Dostawa

Twoje okulary dostarczymy do Ciebie za pośrednictwem kuriera DPD. Przesyłkę nadamy bezpośrednio po zaksięgowaniu Twojej wpłaty. Wysyłki realizujemy tylko w dni robocze. 

Jeśli nie masz możliwości czekać na kuriera, możesz wybrać też dostawę do Paczkomatu® InPost i odebrać paczkę w dogodnym dla Ciebie momencie. Wybierając tę opcję upewnij się, że podajesz poprawny numer telefonu komórkowego. Na ten numer zostanie do Ciebie wysłany kod, który będzie niezbędny do odebrania paczki ze skrytki. 

Darmowa dostawa dotyczy wyłącznie wysyłki  pod adres na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Jeśli chciałbyś, żebyśmy dostarczyli Twoje zamówienie za granicę – napisz do nas na adres: biuro@roomoutlet.pl zanim dokonasz zakupu. Ustalimy jakie będą koszty wysyłki. 

Okulary możesz odebrać też osobiście w jednym ze stacjonarnych salonów Room Outlet: w Warszawie przy ul. Chmielnej 30 i w Krakowie przy ul. Brzozowej 15 na Kazimierzu. Po zakupie poinformuj nas, w którym ze sklepów chciałbyś odebrać zamówione okulary.